پیام فرستادن
aboutus

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
مارک های: درخت قدیمی
تعداد کارمندان: 50~80
فروش سالانه: 3000000-5000000
سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

Huizhou Old Tree Furniture Co., Ltd. در جولای 2016 در شهر Baihua، Huidong تاسیس شد. شهرستان، Huizhou، کمتر از70 کیلومتر دورتر از بندر Yantian، شنژن.تاسیس در ابتدای تولید اصلی از کمد، کابینت ذخیره سازی، قفسه، کمد اتو و میز تبدیل.از فرآیند تا کنترل کیفیت، مدیریت مواد ورودی زنجیره تامین و کنترل کارگر در محل گام به گام توسعه یافته است.از الزامات اولیه 5S، اکنون آنها مسئولیت های اروپایی و آمریکایی BSCI و استانداردهای تست کیفیت ISO9001 را برآورده کرده اند.

ما در مرحله رشد مداوم هستیم، می توانیم خدمات OEM را به مشتریان برند در سراسر جهان ارائه دهیم.از تولید مفهوم محصول، تحقیق و توسعه، تا تولید انبوه، ما بر بسیاری از مشکلات غلبه کرده‌ایم و مدیریت سیستماتیک تولید فرآیند را درک کرده‌ایم.تحت الزامات سخت مشتریان از اروپا، ایالات متحده و ژاپن، از میز آرایش گرفته تا مجموعه نور پرکننده آرایش، از تخته تراکم تا چوب جامد و تخته تراکم ترکیبی از انواع مواد، برای رسیدن به فرآیند به نوآوری مواد.توسعه مستقل و نوآورانه سخت افزار و لوازم جانبی پلاستیکی، نصب محصولات آسان تر است.ما می توانیم بسته های استاندارد سفارش پستی 2A تا 6A را به مشتریان خود عرضه کنیم.تحقیق و توسعه مستقل محصولات ODM می تواند از تولید مستقیماً از کارخانه تا دست مصرف کنندگان پشتیبانی کند.تجربه کاری بیش از 20 سال در برچسب زدن برند خدمات تیم، ما از مشتریان از سراسر پرس و جو استقبال می کنیم.

ما به رفاه اهمیت می دهیممردمیکارکناناز بدو تأسیس شرکت،تیعمر کاری کارکنان در پست های مهم بیش از 10 سال ثابت است.ما به مسئولیت شرکت در قبال جامعه پایبند هستیم.برد-برد متقابل با تامین کنندگان و مشتریان، همکاری عمیق طولانی مدت، برای ایجاد زنجیره تامین مبلمان کوچک چند منظوره، برای تولید هوشمند چین.

تاریخ

 

تاریخچه کارخانه درخت قدیمی از سال 2016 تا 2023

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 4

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 5

 

سرویس

از کانسپت تا تولید انبوه ، تیم ما بر مشکلات مدیریت مدیریت فرآیند سیستم فائق آمده است. تحت شرایط سختگیرانه وارد کننده اروپا ، ایالات متحده آمریکا و ژاپن ، ما از جدول غرور تا میز آرایش با نور ، از مخلوط MDF با MDF چوب جامد ، نوآوری داریم. همراه با لوازم جانبی هوشمند الکترونیکی ... تا زمانی که دستگاه فلزی و پلاستیکی تولید شده اند ، جمع آوری مبلمان آسان تر است. بسته ما از 2A به 6A استاندارد سفارش پست الکترونیکی بهبود می بخشد ، ما برای شروع کار در مدل ODM از MOQ کم پشتیبانی می کنیم ، از بیش از 20 سال تجربه در پروژه OEM از پروژه OEM استقبال می کنیم.

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

ما برای منافع کارکنان پایه ارزش قائل هستیم.اکثر کارمندانی که بیش از 3 سال به صورت آنلاین کار کرده اند از BSCI و سایر الزامات مسئولیت اجتماعی پیروی می کنند.یک شریک برد-برد برای ایجاد روابط تجاری بلندمدت در زنجیره تامین مبلمان کوچک صرفه جویی در فضا.

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

Download
اطلاعات تماس