چین مبلمان اتاق خانواده سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Liu Yu

شماره تلفن : 18948222979

Free call

صفحه E1MDF چیست

January 8, 2021

آخرین اخبار شرکت صفحه E1MDF چیست

E1MDF به صفحه تراکم متوسط ​​E1 سازگار با محیط زیست اشاره دارد.
طبق استانداردهای ملی ، MDF را می توان با توجه به محتوای فرمالدئید آزاد به E0 ، E1 و E2 تقسیم کرد.میزان انتشار فرمالدئید E2 m5mg / L است.میزان انتشار فرمالدئید E1 m 1.5mg / L است که می تواند باشد
به طور مستقیم برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود.انتشار E0 فرمالدئید .50.5mg / L است.هنگامی که مصرف کنندگان MDF خریداری می کنند ، باید سعی کنند محصولی با انتشار کم فرمالدئید ، که ایمن تر است ، خریداری کنند.

 

ویژگی های صفحه E1MDF

 

1. مواد یکنواخت ، ساختار ورقه ورقه متراکم ، سطح صاف و تمیز ، تغییر شکل آن آسان نیست ، عملکرد پایدار ، لبه های صاف و ظریف ، ریزش و لایه لایه سازی آسان نیست ؛غیر سمی ، بی مزه ، بدون تابش ، نفوذ پذیری خوب هوا ؛
2. عملکرد عایق حرارتی خوب ، بدون پیری ، چسبندگی قوی ؛
3. مقاومت خمشی استاتیکی ، مقاومت کششی ، میزان رطوبت ، نیروی نگهداری ناخن ، میزان تورم آب و میزان فرمالدئید از استانداردهای ملی GB / T117181-999 و GBl8580-2001 بهتر است (قدرت گره داخلی به جذب آب O.74Mpa می رسد ضخامت سرعت انبساط کمتر از 3٪ است و میزان رطوبت حدود 5٪ است).
4. تخته فیبر با تراکم متوسط ​​نسبت به تخته خرده چوب معمولی دارای فیبر ظریف تر ، با پایان صاف ، بدون طبل و بدون لایه لایه شدن است که می تواند مقدار مواد مصرفی را بسیار کاهش دهد.MDF را بطور عمده برای تشخیص انتشار فرمالدئید و مقاومت ساختاری انتخاب کنید.
انتشار آلدئید به E1 ، E2 و E0 تقسیم می شود.انتشار فرمالدئید به عنوان محصولات واجد شرایط به طور کلی از 30 میلی گرم در 100 گرم تجاوز نمی کند.سطح E1 و E0 اغلب در تولید پیانو استفاده می شود.
5- مواد متداول شامل اکالیپتوس کاج ، صنوبر و بید است.در چین ، MDF در حال حاضر ماده خوبی برای تولید مبلمان و دکوراسیون منزل است.
مزایای MDF
سطح تخته چگالی صاف و مسطح ، مواد خوب ، عملکرد پایدار ، لبه محکم و سطح تخته به خوبی تزئین شده است.با این حال ، MDF مقاومت ضعیفی در برابر رطوبت دارد.در مقابل ، MDF دارای نیروی نگهدارنده ناخن ضعیف تری نسبت به تخته خرده چوب است.اگر پس از سفت شدن پیچ ها شل شوند ، تعمیر MDF به دلیل مقاومت کم مشکل است.
1. تخته چگالی به راحتی رنگ می شود.پوشش ها و رنگ های مختلف می توانند به طور مساوی روی صفحه تراکم پوشانده شوند ، که اولین انتخاب برای جلوه رنگ است.
2. تخته چگالی نیز تخته تزئینی زیبایی است.
3. انواع روکش ، فیلم کاغذی چسب ، روکش ، ورق فلز سبک ، تخته ملامین و سایر مواد را می توان بر روی سطح تخته چسب چسباند.
4- پس از مشت و سوراخکاری ، تخته چگالی سفت و محکم نیز می تواند به صورت تخته جذب کننده صدا درآید که می تواند در مهندسی دکوراسیون معماری مورد استفاده قرار گیرد.
5. خواص فیزیکی عالی ، مواد یکنواخت ، بدون مشکل کم آبی.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما