چین مبلمان اتاق خانواده سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Liu Yu

شماره تلفن : 18948222979

Free call

چگونه مبلمان حفاظت

January 8, 2021

آخرین اخبار شرکت چگونه مبلمان حفاظت

چگونه مبلمان حفاظت

 
مبلمان مطلوبی برای انجام کارهای نگهداری.10 نوع روش اصلی وجود دارد:
 
1. رنگ براق هوشمندانه حفظ شده است.هر ماه ژانویه ، موم صیقل دوچرخه برای پاک کردن مساوی سطح مبلمان ، سطح مبلمان به عنوان جدید تمیز می شود.به دلیل اثر موم از هوا جدا شده است ، موم چرنده آن مرطوب ، کپک زده نخواهد شد.
 
2. ترمیم مبلمان براق هوشمند.براق شدن زیاد روی سطح مبلمان به طور فزاینده ای کاهش می یابد ، اگر غالباً گاز آغشته به آب توالت بریزید و به آرامی مبلمان را پاک کنید جلای کسل کننده به نظر می رسد.
 
3. ضد عفونی هوشمندانه مبلمان سرامیکی.میزهای سرامیکی ، مدفوع صندلی ، مدت طولانی آثار لجن آلوده از روغن.در داخل مرکبات خاصیت پوستی حاوی مواد قلیایی است ، در انتهای آن یک غوطه وجود دارد تا کمی نمک ، خاک موجود در مبلمان ، سرامیک به راحتی پاک شود.
 
4. مبلمان فلزی زنگ زدگی Qiao.مبلمان فلزی ، مانند میز قهوه ، صندلی های تاشو ، زنگ زدگی آسان ، زود زنگ زدگی ، می توان آن را کمی پنبه آغشته به سرکه پاک کرد.از زنگ زدگی قدیمی می توان برای خراش دادن آرام یک بامبو نازک استفاده کرد ، سپس با پنبه سرکه آن را پاک کرد ، برای جلوگیری از آسیب رساندن به سطح لایه کروم ، نباید از دیگر تیغه های تراشنده تیز استفاده کرد.مبلمان فلزی برای خرید یک روز جدید با یک دستمال مرطوب پنبه خشک ، شما می توانید یک فولاد ضد زنگ دائمی را حفظ کنید.
 
5. پروانه باهوش مبلمان چوبی.مبلمان چوبی اغلب برخی از تیم های بهداشتی خوب یا بلوک کافور را قرار می دهد ، نه تنها لباس های ضد شب پره ، مبلمان همچنین می تواند از پدیده منافذ معاف شود ، می توان میله کوچک سیر را به سوراخ سوراخ تراش داد و با بتونه مهر و موم کرد ، شما می توانید کوره ها را بکشید به غار
 
6. آثار مبلمان Qiao از روغن حذف شده است.ظروف آشپزخانه اغلب لکه های خاکی را پخت می کنند ، شستن آنها دشوار است ، اگر رد روغن در جای خود قرار دارد ، مقداری آرد ذرت بپاشید ، بارها با یک پارچه خشک پاک کنید ، لکه های روغن به راحتی پاک می شوند.
 
7. Qiao مبلمان قدیمی را مرمت کرد.مبلمان قدیمی ، رنگ خال صورت ، اگر می خواهید طراوت رنگ قدیمی Tuojin را می توان برای باز کردن تاول گلدان محلول سود سوز آور ، رنگ آمیزی با برس سطح مبلمان ، رنگ قدیمی و سپس یک لحظه کوچک که به آرامی تراشیده می شود تراشه های رنگ سرباره ، و با آب تمیز بشویید ، می توانید پس از خشک شدن بتونه بازی کنید ، رنگ را تازه کنید.
 
8. عطر تف قدیمی Zhangmu Xiang Qiao.مبلمان چوبی کافور با گذشت زمان استفاده می کنند ، و عطر و بوی چوب کافور را بیش از پیش روشن می کند.اگر از تکه های پرسلان یا شیشه در دیواره مخزن استفاده کنید ، می توانید چند اثر از عطر را دوباره تولید کنید.
 
9. دسته فلزی زنگ زده Qiao.روی دسته جدید که با لاک پوشانده شده است ، می توان فولاد ضد زنگ را برای مدت طولانی حفظ کرد.
 
10. تمیز کردن هوشمندانه آینه مبلمان ، استفاده از کاغذ باطله برای پاک کردن آینه جلا نه تنها به استثنای سریع ، صاف و درخشان.اگر آینه شیشه ای پس از سیگار کشیدن ، از پارچه آغشته به سرکه گرم پاک شده استفاده کنید.
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما