چین مبلمان اتاق خانواده سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Liu Yu

شماره تلفن : 18948222979

Free call
Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.

شرکت مبلمان Huizhou OldTree ، با مسئولیت محدود

Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd.
<-Video Images->
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: درخت قدیمی تعداد کارمندان: 50~80
فروش سالانه: 3000000-5000000 سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

کارخانه Old Tree در سال 2016 در Lianghua Huidong شروع به کار کرد ، که حدود 150 کیلومتر از Yantian شنژن فاصله دارد.

ما خط تولید را از جدول Vanity به کابینت ذخیره سازی و قفسه ، جریان فرآیند از اتو اتو به جدول foding ، کنترل کیفیت خط از 5S به ISO9001 استاندارد شروع می کنیم. و مطابق با ممیزی BSCI ، از پروژه OEM در طول دوره رشد ثابت استقبال می کنید.

از کانسپت تا تولید انبوه ، تیم ما بر مشکلات مدیریت مدیریت فرآیند سیستم فائق آمده است. تحت شرایط سختگیرانه واردکننده اروپا ، ایالات متحده آمریکا و ژاپن ، ما از جدول غرور تا میز آرایش با نور ، از مخلوط MDF با MDF چوب جامد انقلاب نوآوری داریم همراه با لوازم جانبی هوشمند الکترونیکی ... تا زمانی که دستگاه فلزی و پلاستیکی تولید شده اند ، جمع آوری مبلمان آسان تر است.بسته ما از 2A به 6A استاندارد سفارش پست الکترونیکی بهبود می بخشد ، ما برای شروع کار در مدل ODM از MOQ کم پشتیبانی می کنیم ، از پروژه نصب شده از بیش از 20 سال تجربه در پروژه OEM استقبال می کنیم.

ما برای مزایای کارمندان پایه ارزش قائل هستیم ، بیشتر کارکنان بیش از 3 سال بصورت آنلاین کار می کنند ، ما از الزامات مسئولیت اجتماعی مانند BSCI پیروی می کنیم .شریک موفقیت در شرایط برنده ، روابط تجاری طولانی مدت در زنجیره تأمین مبلمان کوچک صرفه جویی در فضای کار

تاریخ

 

تاریخچه کارخانه درختان قدیمی از سال 2016 تا 2021

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 1

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 4

 

 

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 5

 

سرویس

از کانسپت تا تولید انبوه ، تیم ما بر مشکلات مدیریت مدیریت فرآیند سیستم فائق آمده است. تحت شرایط سختگیرانه وارد کننده اروپا ، ایالات متحده آمریکا و ژاپن ، ما از جدول غرور تا میز آرایش با نور ، از مخلوط MDF با MDF چوب جامد ، نوآوری داریم. همراه با لوازم جانبی هوشمند الکترونیکی ... تا زمانی که دستگاه فلزی و پلاستیکی تولید شده اند ، جمع آوری مبلمان آسان تر است. بسته ما از 2A به 6A استاندارد سفارش پست الکترونیکی بهبود می بخشد ، ما برای شروع کار در مدل ODM از MOQ کم پشتیبانی می کنیم ، از بیش از 20 سال تجربه در پروژه OEM از پروژه OEM استقبال می کنیم.

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

 

ما برای منافع کارمندان پایه ارزش قائل هستیم. بیشتر کارکنانی که بیش از 3 سال بصورت آنلاین کار کرده اند BSCI و سایر الزامات مسئولیت اجتماعی را دنبال می کنند. یک شریک برنده برای برقراری روابط تجاری طولانی مدت در زنجیره تأمین مبلمان کوچک که صرفه جویی در فضای خانه دارد.

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 0چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 1چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 2

چین Huizhou OldTree Furniture Co.,Ltd. نمایه شرکت 3

 

  • جک

  • خیر

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما